SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Aktualności

W dniu dzisiejszym Premier poinformował, że z uwagi na rosnące zagrożenie epidemiologiczne zawieszone zostają na dwa tygodnie zajęcia stacjonarne dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej i uczniów szkół ponadpodstawowych.

Czytaj więcej...

Komisja Edukacji Narodowej (pełna nazwa: Komisja nad Edukacją Młodzi Szlacheckiej Dozór Mająca) - była pierwszym w świecie ministerstwem oświaty i o wiele lat wyprzedziła podobne rozwiązania w innych państwach. Powołana została przez Sejm Rozbiorowy 14 października 1773 r. na wniosek króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.

Czytaj więcej...

Święto Dyni odbędzie się 18.10.2020 r. Głównym punktem programu są warsztaty z Remigiuszem Rączką.

Czytaj więcej...

Z okazji Miesiąca Bibliotek Szkolnych nasza biblioteka ogłasza konkursy dla uczniów kl. 1-3 oraz 4-8. Zapraszamy do zapoznania się z nimi - kliknij Czytaj więcej...


Czytaj więcej...

W trosce o poprawę bezpieczeństwa uczniów i pracowników ZSP w Wiśle Wielkiej dnia 22.09.2020 r. o godz. 10.00 przeprowadzono próbny alarm przeciwpożarowy.

Czytaj więcej...

W dniu 16.09.2020 r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej odbyły się wybory do Rady Uczniowskiej.

Czytaj więcej...

Jak co roku nasza szkoła brała udział w sprzątaniu naszego "małego świata", czyli naszej miejscowości.

Czytaj więcej...

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI, to coraz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września.

Czytaj więcej...

1 września uczniowie wrócili do szkół. Wraz z rozpoczynającym się rokiem szkolnym wzrasta natężenie ruchu drogowego wokół placówek szkolnych. W związku z tym 9 września naszą szkołę, w ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły", odwiedził młodszy aspirant Szymon Czysz z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie.

Czytaj więcej...

1 września Pan Dyrektor Mirosław Polok przywitał Uczniów i Rodziców klasy pierwszej w nowym roku szkolnym. Spotkanie wyglądało inaczej niż zwykle, bez uroczystej akademii i obecności starszych uczniów.

Czytaj więcej...

Procedury bezpieczeństwa na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśle Wielkiej w okresie pandemii COVID-19 od 01.09.2020 r - pobierz

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi rekrutacji do świetlicy szkolnej oraz dotyczącymi obiadów w roku szkolnym 2020/2021.

Czytaj więcej...

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się inaczej niż zwykle. Nie będzie akademii, a uczniowie spotkają się z wychowawcami klas według poniższego harmonogramu.

Czytaj więcej...

Bezpieczny powrót do szkoły - wskazówki MEN dla rodziców i uczniów.

Czytaj więcej...

Wytyczne MEN, MZ i GIS dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek od 1. września 2020 r. - pobierz

W woj. śląskim rozpoczęła się akcja „Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny”. Celem akcji jest przypomnienie społeczeństwu o podstawowych zasadach profilaktyki zakażeń wirusem SARS-CoV-2. Kliknij "czytaj więcej..."

Czytaj więcej...

Trwa zbiórka na terapię genową dla Maciusia Cieślika z Pszczyny. 2-letni chłopczyk cierpi na rdzeniowy zanik mięśni i padaczkę. Na jego leczenie potrzeba ponad 9,5 mln zł!

Losy Maciusia można śledzić na bieżąco tutaj.

Wakacje to przede wszystkim czas zabawy i odpoczynku. Każdy z nas ma swój pomysł i sposób na spędzenie wolnego czasu. Jedni udają się na rodzinne wyjazdy, inni wybierają wyjazdy zorganizowane takie jak kolonie lub kursy językowe. Ważne jednak, by w każdym miejscu pamiętać o bezpieczeństwie i zachowaniu odpowiedniej ostrożności.

Czytaj więcej...

Drodzy Rodzice!
Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne - COVID–19 zakończenie roku szkolnego odbędzie się inaczej niż zwykle. Nie będzie akademii, a wręczenie świadectw i nagród dla uczniów odbędzie się wg następujących zasad:

Czytaj więcej...

Przedszkole w Wiśle Wielkiej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej zgodnie z obowiązującym Planem Pracy Przedszkola ma przerwę wakacyjną w lipcu, a dyżur pełni w miesiącu sierpniu.

Czytaj więcej...

Strona 3 z 25

Realizujemy:

 

 

 

Wakacje za:
3 3
9 9
dni
0 0
6 6
godzin
4 4
7 7
minut
0 0
6 6
sekund

Klik dla Filipka

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com