SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Aktualności

13. czerwca 2019 r. klasa I była na wycieczce w Muzeum Chleba w Radzionkowie.

Czytaj więcej...

6.06.2019 r. klasa VII wraz z wychowawczynią panią Agatą Szafron oraz nauczycielką WF-u panią Klaudią Matonog wybrała się do Bielska-Białej do Centrum Wspinaczkowego "Primaroca", gdzie pod okiem wykwalifikowanego instruktora pana Roberta Wykręta uczniowie poznawali uroki wspinaczki sportowej.

Czytaj więcej...

W dniu 05.06.2019 r. klasy III, IVa i IVb brały udział w wycieczce do Ojcowskiego Parku Narodowego.

Czytaj więcej...

Dnia 08.06.2019 (tj. sobota) na boisku LKS Wisła Wielka odbędzie się Piknik Rodzinny w godz. 12:00-16:00. Podczas trwania całego Pikniku całkowitą odpowiedzialność za opiekę i bezpieczeństwo dzieci przedszkolnych, szkolnych i innych małoletnich ponoszą rodzice (prawni opiekunowie). Dla dzieci w tym dniu będą dostępne dmuchane zabawki - prosimy o pilnowanie swoich pociech. Życzymy udanej zabawy!

Informujemy, że dotychczas z pieniędzy zebranych podczas Dnia Seniora zakupiono: odsłuch (kolumna aktywna), mikrofon przewodowy, keyboard, gitarę akustyczną, stojak pod keyboard, stojak pod mikrofon. Za pozostałą kwotę w wysokości 5329,26 zł planujemy zakupić: kurtynę (wygłuszającą salę gimnastyczną podczas występu), doposażenie świetlicy (gry planszowe), tablicę przenośną, kamerę GoPro.

Jeszcze raz dziękujemy naszym Seniorom za wsparcie finansowe. Dzięki Waszej dotychczasowej ofiarności mamy możliwość przygotowywania szkolnych imprez i uroczystości na wysokim poziomie.

Dnia 16.05.2019 r. w ZSP Szkole Podstawowej nr 14 w Wiśle Wielkiej odbył się XVIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski klas młodszych.

Czytaj więcej...

W dniach 9 i 10 maja 2019 r. klasa VII wraz z wychowawcą panią Agatą Szafron i opiekunem panią Sylwią Łuszcz udała się na wycieczkę klasową do Zakopanego. W każdej wyprawie w górskie rejony towarzyszył nam licencjonowany przewodnik górski.

Czytaj więcej...

9. maja uczniowie naszej szkoły mogli po raz kolejny wziąć udział w lekcji umuzykalniającej zorganizowanej przez Agencję Muzyczną „Kontra”, której założycielem jest pan Dariusz Wantuch, członek zespołu Avocado i finalista programu X-Factor.

Czytaj więcej...

Jak co roku z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia.

Czytaj więcej...

Pismo skierowane przez Radę Rodziców przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej do Burmistrza Pszczyny i Radnych Gminy - do pobrania tutaj.

Odpowiedź z Urzędu Miasta - tutaj

21. marca jak wiadomo obchodzimy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny.

Czytaj więcej...

20. marca uczniowie klasy I zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników Biblioteki Szkolnej.

Czytaj więcej...

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "DIABLAK" informuje o możliwości wzięcia udziału w najbliższych wycieczkach/wyjazdach.

Czytaj więcej...

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "DIABLAK" informuje o możliwości wzięcia udziału w najbliższych wycieczkach/wyjazdach organizowanych przede wszystkim dla mieszkańców powiatu pszczyńskiego.

Czytaj więcej...

27 lutego uczniowie klasy VII i VI wykorzystali ostatni moment, by zaznać uroków zimy i udali się na lodowisko do Pawłowic.

Czytaj więcej...

6 lutego 2019 r. w szkole mogliśmy brać udział w "Żywej lekcji przyrody", którą przygotowali dla nas przedstawiciele agencji Klaps Art z Krakowa.

Czytaj więcej...

Szanowni Rodzice! Informacje dotyczące rekrutacji do Przedszkola Publicznego nr 15 w Wiśle Wielkiej będą pojawiać się w zakładce "Rekrutacja do PP 15" (po prawej stronie).

Dnia 31.01.2019 r. w naszej szkole odbył się Bal Przebierańców dla dzieci klas I – VIII.

Czytaj więcej...

Dni 23, 24, 25 stycznia 2019 r. w naszej szkole wpisały się jako dni bardzo uroczyste i bardzo przyjemne, bowiem w tych dniach przyjmowaliśmy wielu wspaniałych i zacnych gości.

Czytaj więcej...

Strona 6 z 25

Realizujemy:

 

 

 

Wakacje za:
3 3
9 9
dni
0 0
5 5
godzin
4 4
1 1
minut
5 5
3 3
sekund

Klik dla Filipka

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com