ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY

W WIŚLE WIELKIEJ

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00
Godziny pracy pedagoga szkolnego w roku szkolnym 2018/2019:

wtorek 7.45 - 9.45

środa 8.45 - 10.45

czwartek 9.45 - 14.45

Pedagog szkolny współpracuje z Poradnią Psychologiczno–Pedagogiczną w Pszczynie, z Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz z pielęgniarką szkolną. Na bieżąco realizuje Szkolny Program Profilaktyki, jest koordynatorem programu „Nie pal przy mnie, proszę” organizowanego przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tychach i programu „Trzymaj formę” organizowanego przez Główny Inspektorat Sanitarny.

Pedagog szkolny inicjuje prelekcje uczniów z przedstawicielami Straży Miejskiej i Policji w Pszczynie. Zaprasza także pedagogów i psychologów z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej na warsztaty w klasach IV-VIII.

Pedagog jest również koordynatorem pomocy psychologiczno-pedagogicznej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej.

Realizujemy:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com