SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do aktywnego i kreatywnego działania! Nasza szkoła dołączyła do akcji zapoczątkowanej przez Bibliotekę Pedagogiczną z Gorzowa Wielkopolskiego zatytułowanej LITERACKIE WYZWANIA LEGO.

NA CZYM POLEGAJĄ LITERACKIE WYZWANIA LEGO?
Jeśli uwielbiasz klocki LEGO i lubisz wyzwania - ta zabawa jest dla Ciebie!
To kreatywne działania, które łączą radość czytania z pasją tworzenia konstrukcji z klocków. Uczestnicy otrzymają co miesiąc, od stycznia do grudnia 2021 r., nowe wyzwanie, które polega na zbudowaniu czegoś (np. scenka, konstrukcja, przedmiot itp.), co jest związane z określonym przez nas tematem. Inspiracją do układania niech będzie usłyszana, przeczytana książka dla dzieci i młodzieży, wiersz, fragment opowieści lub tekst piosenki.

UŁOŻYŁEM I CO DALEJ?
Zbudowane prace należy sfotografować, a zdjęcie przesłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na koniec nie zapomnij:
1. zatytułować swojej pracy;
2. podać swoje imię, wiek
3. opisać to, co zbudowałeś/aś oraz wskazać jaka literacka historia Cię zainspirowała (podaj autora i tytuł książki, wiersza…).

Z racji tego, że za oknem widać iście bajkowy krajobraz pierwsze wyzwanie zatytułowane jest  #1 MROŹNA KRAINA
Pole do popisu jest bardzo duże, niech inspiracja dla Was będą "Opowieści z Narnii", "Dziewczynka z zapałkami” lub dowolny tekst dotyczący zimy (wiersz, piosenka…).

Na zdjęcia Waszych prac czekamy do 5 lutego.
Powodzenia i nie ograniczajcie swojej wyobraźni! :)

Realizujemy:

 

 

 

Wakacje za:
3 3
9 9
dni
0 0
5 5
godzin
4 4
3 3
minut
0 0
9 9
sekund

Klik dla Filipka

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com