SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Zapraszamy wszystkich uczniów i przedszkolaków do udziału w akcji "Nakarm Reksia".

Fundacja Psia Ekipa z Bielska Białej zwraca się z prośbą o zakup karmy dla psów, które znajdują się w schronisku. Organizatorzy akcji zwracają uwagę na to, iż w obecnej sytuacji niewiele instytucji jest w stanie organizować zbiórki dla głodnych psiaków, które w schroniskowych boksach czekają na naszą pomoc. W schronisku są także koty, są psi seniorzy i szczeniaki, które szczególnie na zimę potrzebują dobrej karmy, dlatego lepiej kupić mniej dobrej karmy niż dużo, a gorszej. Ponadto  można też ofiarować zwierzętom kocyki, starą  pościel (oczywiście wypraną), wycieraczki najlepiej nowe, po to aby pieskom było ciepło i aby miały na czym leżeć. Karma może być też w puszkach. Jeśli chcielibyście pomóc naszym czworonożnym przyjaciołom, to karmę i pozostałe rzeczy można zostawić w szkole na stoliku przy głównym wejściu do szkoły lub na stoliku przy wejściu do przedszkola.

Realizujemy:

 

 

 

Wakacje za:
3 3
9 9
dni
0 0
7 7
godzin
4 4
3 3
minut
2 2
3 3
sekund

Klik dla Filipka

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com