SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0015 czerwca otwarte zostaną przedszkola publiczne oraz Żłobek Miejski na terenie gminy Pszczyna. Ostateczna decyzja o tym czy dziecko ma uczęszczać do placówki będzie jednak należała do rodziców.

Informacja Dyrektora ZSP w Wiśle Wielkiej

Drodzy Rodzice,
od 15.06.2020 r. przedszkole może realizować zajęcia stacjonarne. W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną na naszym terenie, proszę o rozważenie decyzji o wysłaniu dziecka do przedszkola i informację zwrotną na e-dziennik do 12.06.2020 r. do godz. 9.00. Proszę o zapoznanie się z procedurami odnośnie pobytu dziecka w przedszkolu oraz pobranie i wypełnienie oświadczenia i deklaracji.

Procedury - pobierz

Oświadczenie i deklaracja - pobierz

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com