SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Prosimy o zapoznanie się z kolejnymi ważnymi informacjami dotyczącymi zawieszenia zajęć (kliknij: czytaj więcej...)

Uprzejmie informujemy, że z powodu zagrożenia koronawirusem następuje ograniczenie wejścia interesantów do szkoły w dniach 16-25.03.2020 r.
W razie konieczności osobistego kontaktu należy wcześniej ustalić telefonicznie termin spotkania pod numerem telefonu 32 212 04 76.

dot. rekrutacji

Informujemy również, że podpisany wniosek i wymagane załączniki można wysłać pocztą tradycyjną, przez e-puap lub przesłać scan/zdjęcie pocztą e-mail (konieczność dostarczenia oryginałów w późniejszym czasie).

dot. zasiłku opiekuńczego

Zasiłek ten może być udzielany już od 12 marca br. Rząd planuje rozszerzenie grupy osób, którym przysługuje specjalny zasiłek w związku z koniecznością opieki nad dziećmi w czasie, gdy zamknięte będą szkoły i przedszkola. Obecnie mogą na niego liczyć tylko rodzice dzieci do ósmego roku życia. Okresu wypłaty dodatkowego zasiłku nie wlicza się do wcześniej obowiązujących limitów przy wypłacie zasiłku. Zgodnie z nimi w ciągu roku zasiłek opiekuńczy przysługuje przez 60 dni, jeżeli rodzic opiekuje się zdrowym dzieckiem do lat 8 lub chorym dzieckiem do lat 14, w tym także dzieckiem niepełnosprawnym w tym wieku. Na dziecko niepełnosprawne, które ukończyło 14 lat, ale nie ukończyło 18 lat zasiłek przysługuje przez 30 dni. Należy pamiętać, że rodzicom dzieci, które nie uczęszczały dotychczas do żłobka/przedszkola/szkoły, takie świadczenie nie przysługuje. Jest ono związane z zamknięciem w/w placówki.

wzór dokumentu - pobierz

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com